روش ارسال کالا

روش ارسال سفارشات مجموعه فریا:

ارسال سفارشات در فریا پلاس به روش ارسال از شرکت پست جمهوری اسلامی ایران و پیک موتوری (ویژه‌ی شهر رشت) انجام می پذیرد. بدیهی است انتخاب ارسال توسط شرکت پست جمهوری اسلامی به منزله آگاهی کاربر از شرایط و قوانین آن شرکت تلقی می‌گردد و مسئولیت تأخیر در ارسال یا بروز هرگونه مشکل احتمالی به عهده شرکت مربوطه بوده و فریاپلاس مسئولیتی در این زمینه بعهده نخواهد داشت.

همچنین لازم به یادآوری است در هنگام تحویل کالا از شرکت‌های پستی ابتدا نسبت به سالم بودن بسته‌بندی سفارش اطمینان کامل حاصل نموده، سپس رسید دریافت کالا را امضاء نمایید و به منظور سهولت در دریافت سفارش از مامورین پستی کارت شناسایی را همراه خود داشته باشید.

مدت زمان تحویل:

مجموعه فریا موظف است محصولات را ظرف مدت ۳ تا ۷ روز کاری بسته بندی و ارسال نماید و این بازه زمانی مدت رسیدن کار دست مشتری نمی باشد ،تاریخ ارسال کار از سمت مجموعه را شامل میشود.
ضمنا کارهایی که تاریخ ارسال برای آن ذکر شده نیز شامل این قوانین میباشد.

هزینه ارسال

هزینه ارسال سفارشات به سراسر کشور توسط پست پیشتاز مبلغ 25 هزار تومان می باشد.

– پیک موتوری (ویژه‌ی شهر رشت): 

هزینه ارسال سفارشات در محدوده شهر رشت 25000 می باشد. در صورتی که محدوده آدرس مشتریان گرامی خارج محدوده شهررشت و حوزه فعالیت پیک باشد مابه التفاوت هزینه ارسال هنگام تحویل کالا دریافت خواهد شد.

 جهت پیگیری سفارشاتی که از طریق پست ارسال شده‌اند می توانید با استفاده از کد رهگیری مرسوله، از طریق وب‌ سایت  سامانه رهگیری مرسولات پستی شرکت پست نسبت به آگاهی از وضعیت مرسوله خود اقدام نمایید.